Зевіна зупинилася за крок від п'єдесталу ЧЄ з плавання

iSport.ua,  6 грудня 2019, 00:18
0
72

Для плавчихи Дарини Зевіної старт на чемпіонаті Європи на короткій воді став першим після тривалої паузи.

Українська плавчиха Дарина Зевіна зупинилася за крок від медалі на дистанції 100 м на спині на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який проходить в ці дні в шотландському Глазго.

У фіналі змагань 25-річна українка показала результат 56.94 секунди і відстала від британки Джорджії Девіс, яка завоювала бронзу, на 0.21 секунди. Перемога дісталася представниці Нідерландів Кірі Туссан, яка подолала дистанцію за 55.71 секунди.

Зазначимо, що чемпіонат Європи в Глазго став для Зевіної першим стартом після тривалої паузи.

А в п'ятницю, 6 грудня, в фіналі на своїй улюбленій дистанції 1500 метрів вільним стилем виступить віце-чемпіон світу Михайло Романчук. Він у фінал вийшов з другим результатом.