Гераскевич став 12-м на етапі Кубка світу в Лейк-Плесіді

Владислав Гераскевич

У першому заїзді українець поліпшив кілька особистих рекордів.

В американському Лейк-Плесіді відбувся перший етап Кубка світу зі скелетону.

Українець Владислав Гераскевич свій новий сезон в еліті цього виду спорту почав з 12-го місця. Правда, при цьому показав свій високий потенціал.

У першому заїзді Владислав перевершив три персональних рекорди. Він продемонстрував найкращий у кар'єрі стартовий розгін - 4,97 секунди (5,16 - попередній), найкращий фініш - 53,28 сек (54,40), розвинув найвищу максимальну швидкість - 121,53 км/год (118,8).

Після першого заїзду Влад посідав шосте місце з відставанням від лідера всього 0,22 секунди.

"У другій заїзд Владислава, як і інших спортсменів, на жаль, втрутилася лотерея під назвою погода. Щоразу піднімалися сильні пориви вітру зі снігом і це сильно вплинуло на результати другого заїзду. Комусь пощастило проскочити в паузах між цими поривами, комусь - ні", - написав у Facebook батько і тренер Михайло Гераскевич.

У підсумку, за сумою часу в двох заїздах Владислав Гераскевич зайняв дванадцяте місце. Виграв перший етап Кубка світу німець Аксель Юнгк. Другим став Мартінс Дукурс з Латвії, третім фінішував Олександр Третьяков з Росії.

Наступний етап Кубка світу відбудеться в тому ж Лейк-Плесіді 13 грудня.