Джима фінішувала в топ-20 спринту в Обергофі

iSport.ua,  9 січня 2020, 17:00
0
101

Спринтерську гонку виграла норвежка Ройселанд.

Юлія Джима стала кращою серед українських біатлоністок у спринтерській гонці на четвертому етапі Кубка світу з біатлону. Промахнувшись раз на лежці і чисто пройшовши стрілянину стоячи, Джима програла першому місцю 1 хвилину і 52 секунди, ставши 16-ою в підсумковому протоколі.

Узагалі, українські дівчата в умовах туману і сильного вітру не зуміли впоратися зі стрільбою. Окрім Джими, з одним промахом гонку пройшли Анастасія Меркушина і Віта Семеренко, але їхня швидкість не дозволила їм опинитися в очковій зоні.

Іменинниця дня - Олена Підгрушна - і Валя Семеренко були швидшими на дистанції, але вони промахнулися двічі, опинившись у підсумку на 36-му і 25-му місцях відповідно, але хоча б заробивши бали в загальний залік.

Переможницею жіночого спринту на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі стала норвежка Марте Ольсб'ю-Ройселанд, яка в складних умовах провела чудову гонку, вигравши більше 30 секунд на фініші у найближчих конкуренток. На подіум також піднялися Деніз Херманн і Жулья Сімон.

На жаль, за підсумками спринту, ніхто з наших дівчат не зміг потрапити в п'ятірку спортсменів, які потрапляють у мас-старт за другою квотою, і в неділю нашу збірну представить лише Олена Підгрушна, яка займає зараз 18-те місце в загальному заліку. Джима, за попередніми даними, буде третьою запасною на гонку.