iSport.ua,  10 січня 2020, 17:05
0
86

Мартен Фуркад упевнено виграв спринтерську гонку в Обергофі.

У німецькому Обергофі відбулася друга гонка четвертого етапу Кубка світу з біатлону - чоловічий спринт.

За відсутності Дмитра Підручного, якому тренери надали триденну відпустку, щоб капітан зміг розділити сімейну радість від народження сина, кращим з українців став Артем Прима.

Після чистої стрільби лежачи, у стійці, наш біатлоніст допустив одну помилку і зумів фінішувати 15-м. Це кращий результат Артема в сезоні і пропуск у недільний мас-старт.

На жаль, інші українці не зуміли потрапити навіть в очкову зону.

Непоганий для себе спринт провів Артем Тищенко, але від 40-го місця його відокремила всього одна позиція і одна секунда.

Антону Дудченку, на жаль, не вдалося продовжити серію результатів у заліковій зоні, яку він почав у Хохфільцені і продовжив в Ансі. У сьогоднішньому спринті Антон не впорався зі стрільбою і з трьома колами штрафу фінішував 75-м.

46-м місцем ознаменував повернення на Кубок світу Сергій Семенов, а дебютант команди на етапах Кубка світу Богдан Цимбал допустив три промахи плюс біг по складній трасі і в підсумку посів лише 105-те місце.

А що стосується лідерів, то відсутністю лідера нинішнього сезону - Йоханнеса Бьо - скористався Мартен Фуркад, який показав кращий хід по дистанції і чисто відстрілявся, здобувши другу в сезоні і 78-му в кар'єрі перемогу в Кубку світу.

Другим слідом за Фуркадом став його партнер по команді - Емільєн Жаклен, який при одному промаху поступився часу переможця 25 секунд. Третє місце зайняв Йоганнес Кюн, якому навіть з промахом вдалося прорватися на другий у своїй кар'єрі подіум Кубка світу.

Курйоз стався з Тар'ї Бьо, який захопився боротьбою і забув пробігти штрафне коло після промаху в стійці. Норвежець схаменувся через кілька десятків метрів, повернувся на штрафне коло, щоб уникнути двохвилинного покарання. Але втрачено було вже занадто багато часу, і в підсумку Бьо-старший не потрапив навіть до двадцятки кращих.