iSport.ua,  21 січня 2020, 15:00
0
45

Українка не змогла пройти до другого кола турніру в Мельбурні.

Третя ракетка України Катерина Козлова поки не вигравала в основній сітці Australian Open - з 2016 року вона незмінно поступалася в першому ж колі.

Жереб підніс тенісистці з Миколаєва чудовий шанс виправити цю ситуацію - Козлова стартувала в Мельбурні матчем з володаркою wild card Присциллой Хон, у якій лише одна перемога в основі Шоломів. На жаль, але серія Козлової продовжилася і вона вже четвертий Australian Open залишає відразу після першого матчу.

Матч закінчився перемогою австралійки у двох сетах за 1 годину і 21 хвилину з рахунком 3:6, 4:6.

У першому сеті Козлова зробила три брейки, але при цьому не зуміла захистити жодної своєї подачі. Другий сет почався з двох брейк-пойнтів у Хон і рахунки 3:0 на її користь, але українка зуміла зрівняти рахунок 3:3. Щоправда, відразу ж австралійка зуміла зробити ще один брейк і довела зустріч до перемоги.

За матч суперниці виконали по три подачі на виліт, Козлова допустила дві подвійні помилки і реалізувала 5 з 11 брейк-пойнтів проти 7 з 11 у суперниці.