Черкасова з травмою "вигризла" медаль чемпіонату Європи

0
219
Черкасова з травмою  вигризла  медаль чемпіонату Європи

Алла Черкасова не залишилася без нагороди чемпіонату Європи з боротьби-2020.

Українська борчиня, чемпіонка світу 2018 року, Алла Черкасова, яка виступає в категорії до 68 кг, завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з боротьби-2020 року, який проходить у Римі.

Перший день видався непростим для Черкасової - спершу вона насилу здолала екс-українку Ірину Нетребу 5:4, потім перемогла чемпіонку світу в категорії U-23 Кумбу Ларрок із Франції 6:2, але в півфіналі програла Ханум Велієв з Росії 1:11.

За бронзу Аллі належало боротися з Ганною Садчанкою з Білорусі. В кінці першого періоду Черкасова пройшла в ногу, але Садчанка зуміла відповісти контрприйомом і заробила два бали. До того ж, у цьому моменті українка отримала травму коліна, і їй довго надавали допомогу медики. Після відновлення сутички Черкасова ледве дотерпіла до перерви і, кульгаючи, пішла до тренерів.

Невідомо, що в перерві тренери сказали українці, але зі старту другого періоду вона кинулася в атаку, пройшла в ноги і поклала суперницю на лопатки - чиста перемога.

Це четверта медаль жіночої команди на ЧЄ - раніше срібло виграли Оксана Лівач і Соломія Винник, а Ангеліна Лисак завоювала бронзу.