Марченко пробився до чвертьфіналу турніру в Бергамо

iSport.ua,  20 лютого 2020, 13:52
0
12

Суперник українця знявся з гри після першого сету.

Український тенісист Ілля Марченко вийшов до 1/4 фіналу турніру ATP Trofeo Perrel - Faip в Бергамо (Італія). У третьому раунді спортсмен пройшов росіянина Романа Сафіулліна.

Поєдинок тривав усього 48 хвилин. Українець виграв перший сет з рахунком 7:5, після чого росіянин прийняв рішення знятися з гри. Відзначимо, що по ходу першої партії Ілля поступався 2:4, проте потім "забрав" п'ять геймів із шести.

Перемога над Сафіулліним гарантувала Марченку 15 рейтингових очок у рейтинг АТР і 1250 євро призових.

У чвертьфіналі Марченко зустрінеться з переможцем матчу Баптист Крепатт (Франція) - Даніель Михальський (Польща).

Нагадаємо, що в матчі другого раунду українець переграв восьмого сіяного Хірокі Морія.