Йоханнес Бе виграв останню гонку чемпіонату світу з біатлону

iSport.ua,  23 лютого 2020, 16:55
0
231

Українським біатлоністам вистачило сил лише для боротьби за топ-20.

На чемпіонаті світу з біатлону в італійському Антхольці завершилася остання гонка програми - чоловічий мас-старт.

Перемогу здобув норвежець Йоханнес Бе, який не допустив за всю гонку жодного промаху, весь час був у групі лідерів, а останнє коло провів на самоті.

Срібним призером став француз Кентен Фійон Майї, а бронзу в боротьбі з норвежцем Тар'єєм Бе на останньому колі завоював француз Емільєн Жаклен.

Українці Артем Прима і Дмитро Підручний більшу частину гонки боролися за потрапляння в топ-20. На фініші Артему із трьома промахами це вдалося - він замкнув двадцятку найкращих, тоді як Дмитро із чотирма промахами став 23-м. Все ж сил в естафеті було витрачено нашими біатлоністами багато.

1. Йоханнес Тінгнес Бе (0+0+0+0) 38:09,5
2. Кантен Фійон Майї (1+0+1+1) +42,0
3. Емільєн Жаклен (1+0+1+0) +55,0
...
20. Артем Прима (1+1+1+0) +2:32,7
23. Дмитро Підручний (0+2+1+1) +3:13,5

Таким чином, збірна України завоювала на цьому чемпіонаті світу одну бронзову медаль у жіночій естафеті та продовжила серію із 2009 року, коли на кожному чемпіонаті світу з біатлону завойовується медаль.