Стаховський програв у першому матчі плей-оф Кубка Девіса

iSport.ua,  6 березня 2020, 19:31
0
59

Українцю протистояв Цзен Чун Сін з Тайваню.

Українець Сергій Стаховський зазнав поразки у першому матчі Кубка Девіса, який проходив у Запоріжжі, від Цзен Чун Сіна.

Наш тенісист виграв перший сет, але потім втратив контроль над грою і програв два останніх, встановивши рахунок в матчі - 6:3, 1:6, 2:6.

За дві години і п'ять хвилин, які тривав поєдинок, Стаховський реалізував один брейкпойнт з 11, а його суперникові вдалося оформити чотири із семи.

Отже, Тайвань повів у протистоянні з Україною - 1:0.

У другому матчі Ілля Марченко зустрінеться з Ву Тунг-Ліном. Переможець протистояння у вересні 2020 року побореться за вихід у кваліфікацію Фіналу Кубка Девіса 2021 року.