Харциз і Горський принесли Україні перші перемоги змагального дня

iSport.ua,  15 березня 2020, 17:45
0
228

Ярослав Харциз перебуває в кроці від олімпійської ліцензії.

У Лондоні завершилася ранкова програма другого дня Європейського ліцензійного турніру з боксу.

Лідер збірної України в категорії до 63 кг Ярослав Харциз впевнено здолав італійця Пауло Ді Лерна одноголосним рішенням суддів - 5:0, але при цьому Ярослав програв перший раунд і виграв два, що залишилися.

Цікаво, що на початку року боксери зустрічалися в півфіналі Кубка Странджа і тоді також з рахунком 5:0 переміг Харциз.

Таким чином, Харцизу залишилося виграти всього один бій, щоб завоювати ліцензію. Наступним його суперником буде грек Александрос Цанікідіс.

Другу українську перемогу дня здобув представник категорії до 91 кг Сергій Горський. Йому протистояв бронзовий призер Європейських ігор-2019 Тоні Філіпі з Хорватії. Боксери влаштували рівний бій, за підсумками якого судді віддали перемогу українцеві роздільним рішенням - 3:2.

Далі Горський зустрінеться з фіналістом Європейських ігор-2019 білорусом Владиславом Смягліковим, який отримав четвертий номер посіву і пропускав стартовий раунд.