Кривдник збірної України виграв чемпіонат Європи з кіберфутболу

iSport.ua,  25 травня 2020, 14:02
0
186

Геймери виграли 40 тисяч євро призових.

Збірна Італії з кіберфутболу в дисципліні PES стала переможцем чемпіонату Європи 2020 року.

Геймери AlonsoGrayfox, Naples17x, Nicaldan і Genoa_Npk02 успішно пройшли весь турнір і виграли 40 тисяч євро призових.

На груповому етапі Італія фінішувала першою у своєму квартеті з Україною і Чорногорією, у чвертьфіналі здолала Ізраїль, в півфіналі - Францію.

У фінальному поєдинку італійці по сумі перемог взяли верх над Сербією - 3:1.

Нагадаємо, що збірна України з кіберфутболу не змогла пробитися до фінальної частини Euro 2020. Українці посіли третє місце на першому етапі кваліфікації. Безпосередньо з чемпіонами Європи наші геймери грали двічі і обидва рази поступилися - 0:8 і 2:4.