Стаховський і Ваншельбойм з перемог стартували на Eastern European Championships

iSport.ua,  15 червня 2020, 20:08
0
80

Україна виграла свої стартові матчі на чемпіонаті Східної Європи.

Українські тенісисти Сергій Стаховський та Ерік Ваншельбойм стартували з перемог на турнірі з гучною назвою Eastern European Championships.

Змагання проходять в Белграді на кортах тенісної академії екс-восьмої "ракетки" світу Янко Тіпсаревича.

32 учасників турніру розділили на вісім груп, які на першій стадії в круговому турнірі визначають учасників плей-оф.

Ваншельбойм (№817 в рейтингу ATP) потрапив в групу С разом із сербами Міоміром Кецмановичем (№47), Ніколою Мілоєвичем (№145) і Міланом Дринічем (№1244).

Першу гру Ерік провів з Дринічем і впевнено розгромив суперника - 6:1, 6:1. Ерік записав до свого активу п'ять брейків за матч, а на своїй подачі жодного разу не дійшов до брейк-пойнтів. Закінчив гру українець на подачі суперника з третього матч-пойнта. Гра тривала 63 хвилини.

Стаховському (№167) перший матч дався складніше. Він потрапив до квартету D. Разом зі Стаховським грають словенець Альяж Бедене (№61), боснієць Томіслав Бркіч (№594) і серб Філіп Стіпіч (№1677).

Стаховський у першому матчі зустрічався з рейтинг-фаворитом групи Бедене. Про те, що матч буде непростим, показав другий гейм, в якому відразу п'ять разів рахунок був "так само", двічі у Сергія був брейк-пойнт, але він його не реалізував. А незабаром суперник зумів зробити брейк. Стаховський повернув брейк у восьмому геймі, зрівнявши рахунок - 4:4, але далі програв два гейми поспіль, а з ними і сет - 4:6.

Другий сет видався для українця легшим - він зробив два брейки, повів 5:0 і довів сет до перемоги - 6:1.

У вирішальному геймі все вирішив брейк Стаховського в п'ятому геймі, після чого Сергій довів матч до перемоги - 6:4. Міг він закінчувати гру на подачі суперника, але не реалізував чотири брейк-пойнти, зате на своїй перемозі з другого матч-пойнта він оформив загальну перемогу.

У вівторок, 16 червня, Ваншельбойм зіграє з Мілоєвичем, тоді як Стаховському випаде матч з Бркічем.