iSport.ua,  8 серпня 2020, 17:30
0
152

Фінн Валттері Боттас завоював поул на п'ятому етапі Формули-1.

На трасі Сільверстоун у Великобританії пройшла кваліфікація Гран-прі 70-річчя - п'ятого етапу Формули-1 сезону-2020.

У першому сегменті з подальшої боротьби вибули Квят, Магнуссен, Латіф, Джовінаццо і Райкконен. Потенційно Квят міг бути вище - він показав непоганий час, але коло анулювали через виїзд за межі траси.

У другому сегменті гіршими виявилися Вікон, Феттель, Сайнс, Грожан і Расселл. Феттелю навіть не допомогло те, що Фераррі виїхали на Soft, тоді як майже всі інші гонщики були на Medium.

У фінальному сегменті за поул боролися пілоти Мерседес Льюїс Хемілтон і Валттері Боттас. У першій спробі найкращий час показав Хемілтон - 1:25.284, на десяту випередивши напарника, який до цього виграв всі сегменти кваліфікації.

На другу спробу обидва гонщики Мерседес і Ріккардо вибрали Medium, інші боролися за позицію на Soft. Валттері Боттас випередив напарника, проїхавши коло за 1:25.154.

Поул завоював пілот Мерседеса Валттері Боттас. Другим став його товариш по команді, чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон.

Зазначимо, що трійку найкращих замкнув Ніко Хюлькенберг, який замінює пілота Рейсінг Пойнт Серхіо Переса, який здав позитивний тест на коронавірус. У Ніко є шанс поборотися за перший в кар'єрі подіум. Макс Ферстаппен на Ред Булл стартує четвертим.