Ворскла не пощадила Рух в дебютному матчі в УПЛ

iSport.ua,  23 серпня 2020, 18:57
0
512

Команда Максимова засмутила суперника п'ятьма голами.

В рамках першого туру української Прем'єр-ліги Ворскла розгромила Рух. Поєдинок відбувся в Полтаві на стадіоні ім. Бутовського та завершився з рахунком 5:2 на користь господарів поля.

Рахунок в матчі відкрив хавбек полтавчан Давид Пуцлін, який відправив м'яч у сітку вже на 10-й хвилині. В середині першого тайму Руслан Степанюк подвоїв перевагу своєї команди.

У кінцівці першої половини зустрічі Ворскла засмутила суперника ще двома м'ячами - постаралися Олександр Скляр і футболіст Руху Ігор Дуць, який забив автогол.

Розгром львівського колективу завершив Владислав Кулач, відправивши м'яч у ворота на 49-й хвилині. Рух відповів голами Федорчука і Бойчука. Втім, на підсумковий результат поєдинку це майже не вплинуло.

Ворскла - Рух 5:2

Голи: Пуцлін, 10, Степанюк, 26, Дуць, 43 (у свої ворота), Скляр, 44, Кулач, 49 - Федорчук, 63, Бойчук, 90+1

Ворскла: Резник - Яворський, Альюне, Чеснаков, Сапай (Татарка, 46) - Скляр (Опанасенко, 55), Пуцлін (Челядин, 64) - Пердута (Пешич, 54), Кулач, Кане - Степанюк (Якубу, 64)

Рух: Мисак - Копина, Дуць, Білий, Саків - Мартинюк, Кухарчук (Федорчук, 46) - Калюжний (Ернест, 46), Русин, Кухаревич (Оринчак, 57, Мисик, 75) - Синиця (Бойчук, 70)

Попередження: Чеснаков, Кулач - Дуць, Русин

У турнірній таблиці УПЛ Ворскла займає перше місце, набравши три очки. Рух розташувався на 12-му рядку, не набравши жодного бала.