Хемілтон здобув рекордну перемогу на Гран-прі Айфеля, Ріккардо піднявся на подіум

iSport.ua,  11 жовтня 2020, 17:20
0
267

Льюїс Хемілтон повторив рекорд Шумахера і фактично забезпечив собі чемпіонський титул.

Переможцем Гран-прі Айфеля, 11-го етапу Формули-1 сезону-2020 року, став пілот Мерседеса і діючий чемпіон світу Льюїс Хемілтон.

Британський гонщик в Німеччині виграв свою 91-шу гонку за кар'єру у Формулі-1 і повторив рекорд легендарного семикратного чемпіона німця Міхаеля Шумахера за перемогами.

Хемілтон стартував другим і на старті хоч і зробив спроби випередити напарника Валлтері Боттаса, але той зберіг свою позицію. Не надовго. На 13-му колі Валттері помилився, заблокував колеса, чим відразу скористався Хемілтон і вийшов на перше місце.

Валлтері тут же заїхав у бокси, повернувся четвертим, хоча майже відразу пройшов Ріккардо, а ось далі почалися проблеми з мотором, він почав втрачати в потужності і зійшов.

З одного боку, завдяки цьому відразу Хемілтон, який спокійно контролював Ферстаппена і виграв гонку, тепер майже недосяжний для Валлтері в боротьбі за чемпіонство.

З іншого боку, схід Боттаса подарував інтригу в боротьбі за третє місце і подіум. І тут почалися нові сходи - Окон, Албон і Норріс послідовно зупинилися в гонці. Останній це зробив за 15 кіл до фінішу в такому місці, де його змогли забрати тільки евакуатором, тому на трасу виїхав автомобіль безпеки.

Це відродило боротьбу за перемогу між Хемілтоном і Ферстаппеном, а також битву за третє місце між Ріккардо і Пересом. Але як потім виявилося, боротьби не вийшло. Хемілтон виграв рестарт і став першим, Ферстаппен - другий з найкращим колом в гонці, а третім став Даніель Ріккардо.

Австралієць піднявся на подіум вперше з 2018 року, але головне, що Рено заїхала в топ-3 вперше з 2011 року.

Всім в Формулі-1 відомо про суперечку Ріккардо і боса Рено Сіріля Абітбуля на тату, якщо Ріккардо підніметься в сезоні на поду. Тепер будемо чекати, яке тату вибере Ріккардо для Абітбуля.

Зазначимо, що вперше в сезоні очки набрав Грожан, піднявся в топ-10 Джовінаццо, а найкращим гонщиком дня визнаний Ніко Хюлькенберг, який тільки в суботу замінив хворого Стролла, став в кваліфікації 20-м, але фінішував 8-м.