Збірна України з боксу посіла друге місце на молодіжному ЧЄ

iSport.ua,  22 листопада 2020, 22:47
0
243

Перше місце молодіжної першості дісталося росіянам.

У Чорногорії завершився молодіжний чемпіонат Європи з боксу 2020 року, в якому взяли участь 175 спортсменів із 22 країн.

Турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка виборола 15 медалей - 3 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород. Це другий показник серед усіх країн-учасниць нинішніх змагань і один із найкращих результатів за всі роки участі синьо-жовтих на чемпіонатах Європи. Перше місце на турнірі в загальному заліку дісталося збірній Росії.

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних поєдинків стали Ілля Тогобицький у ваговій категорії до 75 кг, Микита Горбатенко в категорії до 91 кг і Юрій Захарєєв, що представляє вагову категорію до 69 кг.

Таким чином, Захарєєв став дворазовим Чемпіоном Європи, оскільки у 2019 році він приніс Україні золото на ЧЄ, який проходив у Болгарії.

Срібними призерами першості континенту стали: Роман Литвинов (52 кг), Василь Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (64 кг), Анна Сезько (69 кг) і Яна Тараненко (81 кг).

Бронзові нагороди молодіжного ЧЄ отримали: Данило Дрижак (49 кг), Геннадій Масленніков (60 кг), Бозорбой Матякубов (64 кг), Денис Салабай (81 кг), Катерина Бондарчук (54 кг), Раїса Піскун (75 кг) і Вікторія Левчук (+81 кг).

Нагадаємо, що в 2019 році в активі молодих українців було дев'ять медалей, серед яких 1 золота, 3 срібних і 5 бронзових нагород.