Екхофф виграла гонку-переслідування в Контіолахті, Блашко фінішувала 12-ю

iSport.ua,  6 грудня 2020, 17:00
0
157

Україну в цій гонці представляли три спортсменки.

У фінському місті Контіолахті в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування.

Першу сходинку посіла норвежка Тіріл Екгофф. Вона пробігла дистанцію в 10 км за 31 хвилину і п'ять секунд, не допустивши жодного промаху. За нею розташувалася її співвітчизниця Марті Ройселанд, а трійку замкнула Ханна Еберг зі Швеції.

Збірну України представляли три спортсменки: Дарина Блашко, Олена Підгрушна і Валентина Семеренко. Найкращий результат серед українок показала Блашко - 12-е місце. Підгрушна фінішувала 41-ю, а Валя Семеренко зійшла з дистанції.