iSport.ua,  13 грудня 2020, 17:05
0
220

Гран-прі Абу-Дабі пройшло спокійно без аварій і серйозних інцидентів.

Сезон-2020 на Формулі-1 завершився гонкою в Абу-Дабі. Її переможцем став Макс Ферстаппен, який стартував першим, зберіг лідируючу позицію на старті і без шансів для конкурентів здобув другу перемогу для Ред Булла в році. На фініші він виграв у Боттаса більше 10 секунд.

Валттері Боттас і Льюїс Хемілтон також фактично без боротьби між собою фінішували другим і третім. Мерседес зі старту не зміг підтримувати темп Макса.

Головною подією гонки став схід вже на 10-му колі Серхіо Переса, який проводив останню гонку в команді. Незважаючи на новий мотор, він дав збій. Це позбавило його шансів на гідній ноті завершити виступ в команді, а Рейсінг Поінт вибило з боротьби за третє місце в Кубку конструкторів.

Зупинка Переса викликала машину безпеки і змусила багатьох пілотів їхати на піт. Більш того, ця одночасна зупинка майже всіх пілотів стала єдиною для них в гонці.

Невеликий натяк на інтригу в кінці створив Албон, який спокійно їхав четвертим і в кінцівці зберіг відставання до 1,5 секунд до Хемілтона, але боротьбу так і не нав'язав.

За Албоном в 40 секундах фінішували Сайнс і Норріс, які принесли Макларен за третє місце в Кубку конструкторів - перший фініш в топ-3 з 2012 року.

Ну і варто згадати Ріккардо, який на останньому колі показав кращий круг в гонці і відібрав у Ферстаппена Великий шлем (перемога в кваліфікації, гонці і краще коло), а адже Макс міг стати наймолодшим в історії гонщиків, який виграв Великий шлем.