Новіков і Кучмій виграли медалі Кубка світу з боротьби

iSport.ua,  14 грудня 2020, 22:03
0
96

Українські борці греко-римського стилю завоювали дві нагороди в Сербії.

У сербському Белграді пройшли змагання індивідуального Кубка світу зі спортивної боротьби серед борців греко-римського стилю. Ці змагання проходять замість чемпіонату світу, який був скасований після відмови деяких збірних приїхати до Сербії через коронавірус (США, Канади, Японії).

У десяти вагових категоріях українські представники греко-римського стилю виграли дві бронзові медалі.

У категорії до 87 кг Семен Новіков у чвертьфіналі програв росіянину Давиду Чакветадзе (2:5). Українець виявився сильнішим за болгарина Йоана Димитрова, а в бронзовому фіналі харків'янин переміг іранця Хоссейна Ахмада Нурі з рахунком 12:4.

У категорії понад 130 кг Микола Кучмій у чвертьфіналі програв Сергію Семенову з Росії 0:9, але далі дійшов до бронзового фіналу через - виграв у Давида Овасапяна з Вірменії 4:2.

Також на бронзові медалі претендували українці Артур Політаєв (до 67 кг) і Ясаф Зейналов (до 77 кг), але вони програли свої сутички за бронзу.

Кубок світу продовжиться змаганнями в жіночій та вільній боротьбі.