Українка Маланчук завоювала срібло на Кубку світу в Сербії

iSport.ua,  15 грудня 2020, 22:00
0
126

У Белграді (Сербія) відбувся фінал індивідуального Кубка світу з боротьби у ваговій категорії до 50 кілограмів.

У фінальному поєдинку українка Лілія Маланчук поступилася росіянці Катерині Полещук. Сутичка завершилася з рахунком 0:10.

На шляху до фіналу Маланчук здолала Глорію АСКУ Вількапому з Перу (10:0) і перемогла представницю Німеччини Лізу Ерзель (16:7).

Нагадаємо, що Кубок світу зі спортивної боротьби - турнір, організований UWW для заміни Чемпіонату світу 2020 по боротьбі, який був скасований через коронавірус і відмовила деяким збірним, зокрема Японії і США.

Раніше повідомлялося, що бронзові медалі в греко-римській боротьбі завоювали Семен Новіков і Микола Кучмій.