Українські борці завоювали дві бронзи в останній день Кубка світу

iSport.ua,  18 грудня 2020, 22:14
0
106

У Белграді представники вільної боротьби в сумі завоювали три медалі.

Двома бронзовими нагородами завершили свій виступ українські борці на Індивідуальному Кубку світу, який пройшов у Белграді.

У категорії до 65 кг у вільній боротьбі Гор Оганесян у бронзовому фіналі розгромив із рахунком 7:1 борця з Молдови Миколу Грахмеза.

У ваговій категорії до 79 кілограм із рахунком 3:2 українець Василь Михайлов переміг Ахсарбека Гулаєва зі Словаччини.

На жаль, представник категорії до 97 кг Валерій Андрейцев поступився чемпіону Європи 2020 року турку Сулейману Караденізу 1:2 у своїй сутичці за бронзу.

Таким чином, представники вільної боротьби в Белграді виграли три бронзові медалі. Раніше третє місце у своїй категорії посів Андрій Яценко.