Тищенко та Петренко виграли спринти на чемпіонаті України з біатлону

iSport.ua,  21 грудня 2020, 18:48
0
128

У Буковелі пройшли два спринтерських перегони чемпіонату України.

Сьогодні, 21 грудня, в Буковелі відбулися два спринтерських перегони чемпіонату України з біатлону.

У першій гонці стартували чоловіки і в стартовому протоколі значився 51 чоловік, тому конкуренція за перші нагороди сезону обіцяла бути досить гострою.

У підсумку, боротьба за місце на вершині подіуму 10-кілометрової гонки велася між спортсменами, які раніше виступали на етапах Кубка світу.

Перемогу здобув Ігор Тищенко, який за рахунок абсолютної точності на рубежах опинився попереду Тараса Лесюка, який фінішував на 1,14 секунди позаду. Трійку кращих замкнув Денис Насико, який завоював бронзу з двома промахами, відставши від переможця на 30 секунд.

Чемпіонат України. Спринт, 10 км. Чоловіки

• Артем Тищенко (0+0) 27.29,21
  • Тарас Лесюк (0+1) +1,14
  • Денис Насико (1+1) +30,5
  •  Андрій Доценко (1+1) +50,6
  • Євген Івченко (1+0) +1.06,1

Як і в чоловіків, у жіночій спринтерській гонці боротьбу за місця на п'єдесталі пошани вели досвідчені біатлоністки. Ірина Петренко, вона ж Варвинець, тріумфально повернулася в спорт після народження дитини на початку березня. Ірина допустила одну помилку на першому вогневому рубежі, але це не завадило їй здобути перемогу над Надією Бєлкіною, яка поступилася переможниці 1,22 секунди. У Надії при цьому два промахи, на тому ж першому рубежі.

Трійку кращих замкнула Оксана Москаленко, яка прекрасно відстрілялася на нуль, але все ж не мала такої швидкості, як у її суперниць. Її відставання від Петренко склало 14,14 секунди.