Біатлон: Екхофф виграла спринт в Оберхофі, Джима - в топ-10

iSport.ua,  8 січня 2021, 13:57
0
240

Ще дві українки крім Джими кваліфікувалися в гонку переслідування.

У німецькому Оберхофі відбулася перша гонка п'ятого етапу Кубка світу - спринт у жінок.

Перемогу в гонці здобула норвезька біатлоністка Тіріл Екгофф, яка бездоганно відпрацювала на вогневих рубежах і впевнено піднялася на першу сходинку.

На другому місці опинилася представниця Швеції Ханна Еберг, яка, як і Екхофф, чисто відпрацювала на стрільбі, але істотно поступилася суперниці в швидкості - її відставання на фініші склало 29,6 секунди.

Бронзу завоювала австрійська біатлоністка Ліза-Тереза ​​Хаузер, яка навіть з одним промахом на стійці зуміла заїхати на п'єдестал, програвши лідеру 40,2 секунди.

Найкращою з українок стала Юлія Джима - з однією помилкою на другому вогневому рубежі вона показала 10-й результат, програвши Екхофф трохи більше однієї хвилини.

Відмінно проявила себе в плані стрільби Дар'я Блашко, яка відпрацювала чисто, але їй не вистачило швидкості і, в підсумку, вона тільки 32-га в фінішному протоколі. Капітан збірної України Олена Підгрушна зайняла 53-є місце, допустивши три промахи.

Катерина Бех з двома неточними пострілами стала 62-ю. Анастасія Меркушина допустила чотири промахи на вогневих рубежах і стала лише 92-ю.

Таким чином, Джима, Блашко і Підгрушна зуміли кваліфікуватися в гонку переслідування, яка відбудеться в суботу, 9 січня.