Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру в Абу-Дабі, обігравши Александрову

iSport.ua,  10 січня 2021, 18:55
0
255

Українка вирвала перемогу завдяки впевненій грі в кінцівці третього сету.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA 500 в Абу-Дабі (ОАЕ). У поєдинку 1/8 фіналу дівчина обіграла росіянку Катерину Александрову.

Матч тривав 2 години 35 хвилин і завершився з рахунком 6:2, 6:7, 7:6 (10). У першому сеті Еліна не зазнала проблем з суперницею, вигравши три гейми на подачі росіянки.

Друга партія пройшла не так легко - на тай-брейку впевненіше зіграла Александрова. Але у вирішальному сеті українка показала характер і все ж довела справу до перемоги. На тай-брейку Еліна відіграла два матч-боли і обіграла суперницю з рахунком 10:8.

За дві з половиною години Світоліна допустила чотири подвійні помилки, зробила шість ейсів і реалізувала сім брейк-поїнтів з 13. Нагадаємо, що в чвертьфіналі українка зустрінеться з Веронікою Кудерметовою з Росії (№46 WTA).

Раніше повідомлялося, що ще одна українка Марта Костюк пройшла до третього раунду турніру в Абу-Дабі.