Соболенко виграла турнір в Абу-Дабі

iSport.ua,  13 січня 2021, 11:44
0
156

Білоруська тенісистка обіграла росіянку Кудерметову, яка не пустила до фіналу Світоліну і Костюк.

Білоруська тенісистка Аріна Соболенко, що отримала четвертий номер посіву, виграла турнір WTA-500 в Абу-Дабі.

У фіналі представниця Білорусі за годину і 5 хвилин обіграла росіянку Вероніку Кудерметову у двох сетах 2:6, 2:6.

На рахунку Соболенко 5 ейсів, 2 подвійні помилки і 6 брейків. Кудерметова 4 рази подала навиліт, зробила 2 подвійні помилки і реалізувала 2 брейк-пойнти з 6.

Нагадаємо, Кудерметова на шляху до фіналу обіграла українку Еліну Світоліну в чвертьфіналі і Марту Костюк у півфіналі.

Соболенко виграла свій дев'ятий титул на турнірах WTA в одиночному розряді.

Завдяки успішному виступу в Абу-Дабі Соболенко вперше в кар'єрі стане сьомою ракеткою світу. Перед стартом цих змагань вона займала 10-у сходинку в рейтингу WTA.