Галичанка вийшла в чвертьфінал Європейського кубка з гандболу

iSport.ua,  18 січня 2021, 09:25
0
12

Львівський клуб виграв матч-відповідь 1/8 фіналу у білоруського Вікторія-Берестьє.

Львівська Галичанка і в другому матчі 1/8 фіналу Європейського кубка ЄГФ обіграла Вікторію-Берестьє з Білорусі.

Перший тайм Галичанка виграла з різницею в сім м'ячів - 16:9. У другій половині поєдинку львівська команда збільшила перевагу до 13 м'ячів. Як підсумок, впевнена перемога українського клубу - 29:16.

У першому поєдинку протистояння Галичанка здобула вольову перемогу - 32:26.

Галичанка - Вікторія-Берестьє - 29:16 (16:9)

Галичанка: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк, Юлія Головко, Ольга Василяка (1), Олександра Фурманець (1), Ангеліна Овчаренко (4), Христина Майкут (2), Марина Коновалова (2), Катерина Козак (2), Анастасія Мелекесцева ( 7), Олеся Дьяченко, Діана Дмитришин (3), Наталія Шипляк (2), Ірина Прокоп’як (1), Мар'яна Маркевич (2), Тетяна Поляк (2)

Зазначимо, що перші матчі чвертьфіналу відбудуться 13 лютого, матчі-відповіді - 20 лютого.