Біатлон: Прима потрапив у квіткову церемонію в спринті на чемпіонаті Європи

iSport.ua,  29 січня 2021, 21:25
0
124
Артем Прима посів шосте місце

У рамках чемпіонату Європи з біатлону, який проходить у польському Душники-Здруй, відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима - допустивши лише один промах на стійці він став шостим і потрапив у квіткову церемонію. Незважаючи на таке високе місце, результат трохи сумний, адже той єдиний промах позбавив Приму медалі. Втім, є хороші шанси в гонці переслідування, яка відбудеться в суботу, 30 січня.

Забезпечили собі місце в пасьют ще два українці - Богдан Цимбал та Артем Тищенко. Богдан показав досить гарну швидкість, проте два промахи дозволили йому зайняти лише 29-е місце. Артем допустив лише один неточний постріл і став 39-м - дуже багато програв біатлоніст на останньому колі.

Решта троє українців провели не найкращу гонку - Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко й Андрій Доценко допустили чотири промахи і зайняли 74-е, 96-е і 101-е місця відповідно.

Чемпіоном Європи став 33-річний швейцарець Мартін Йегер і для нього це - історичне досягнення. Ця перемога стала для нього першою на міжнародному рівні, а єдиний раз він був на подіумі в сезоні 2016/17, коли зайняв третє місце на етапі Кубка IBU. Другим став представник Росії Саїд Карімулла Халілі, а бронзу завоював німець Йоханнес Кюн, який піднявся на подіум навіть з двома штрафними колами.