Кубок IBU: Лесюк посів сьоме місце в спринті

iSport.ua,  13 лютого 2021, 13:39
0
60

У Брезно-Осрблі (Словаччина) стартував третій етап Кубка IBU.

У суботу, 13 лютого, розпочався третій етап Кубка IBU в Брезно-Осрблі (Словаччина). Першою гонкою в програмі етапу став спринт у чоловіків.

Відмінний виступ в цій гонці показав українець Тарас Лесюк. Незважаючи на сильний поривчастий вітер, який завадив багатьом спортсменам чисто відпрацювати на рубежах, Тарас продемонстрував свої снайперські здібності і закрив всі 10 мішеней.

Трохи не вистачило Лесюк швидкості, щоб піднятися на подіум, але його сьома позиція стала найкращим досягненням у гонках Кубка IBU.

Ще один прекрасний результат показав Денис Насико, який потрапив у заявку команди на етап буквально в останній момент. Насико з одним штрафним колом став 14-м. Свій попередній особистий рекорд, встановлений в Арбері ще чотири роки тому, 25-річний спортсмен поліпшив відразу на 12 рядків.

Ще один високий результат в активі збірної України показав Андрій Доценко - з двома промахами він став 23-м. А Руслан Ткаленко, який зайняв 51-е місце, має можливість поліпшити свої позиції в майбутній гонці переслідування.

Що стосується Сергія Теленя (70-й), Руслана Бригадира (86-й) і Віталія Труша (94-й), то для них третій етап Кубка IBU завершився вже після дебютного старту, оскільки в пасьют вони не зуміли пробитися.

Перемогу в гонці здобув представник Норвегії Хавард Богетвейт, який зумів закрити всі мішені. Німець Юстус Штрелен також відзначився точною стрільбою і посів друге місце, поступившись норвежцю ходом трохи більш як 27 секунд.

Бронзу завоював ще один норвежець - Ерлен Бьонтегор, якому піднятися на подіум не завадили навіть два штрафних кола.