Барселона з Пустовим завоювала Кубок Іспанії з баскетболу

iSport.ua,  14 лютого 2021, 23:09
0
88

Українець провів на майданчику майже шість хвилин.

Барселона здобула перемогу над Реалом у фіналі Кубка Іспанії з баскетболу. Зустріч завершилася з рахунком 88:73 на користь "синьо-гранатових".

Барселона заволоділа ініціативою з перших хвилин. За підсумками двох перших десятихвилинок каталонці створили переконливий відрив у 21 очко. Реал виграв третю і четверту чверті, але на підсумковий результат зустрічі це ніяк не вплинуло.

Найрезультативнішим гравцем матчу став атакуючий захисник каталонців Корі Хіггінс - американець заробив 20 очок.

Український центровий Барселони Артем Пустовий провів на майданчику 5 хвилин і 55 секунд. За цей час він набрав два очки, а також записав в актив один блок-шот.

Реал Мадрид - Барселона 73:88 (11:20, 20:32, 19:17, 23:19)

Нагадаємо, що Пустовий перейшов до Барселони у 2018 році. Для українця це другий Кубок Іспанії у складі "синьо-гранатових".