Хижняк третій рік поспіль виграв турнір Странджа

iSport.ua,  27 лютого 2021, 21:10
0
339

Російський суперник на фінал проти Хижняка не вийшов.

Українські боксери завоювали шість медалей на міжнародному турнірі Странджа, який завершився в Софії.

Лідер збірної в категорії до 75 кг Олександр Хижняк здобув перемогу на турнірі третій рік поспіль. На нинішньому турнірі він тільки один раз пройшов повну дистанцію - в чвертьфіналі проти турецького боксера Серхата Гулера.

Бразилець Ісаяс Рібейро не протримався і раунду, молдованин Андрій Време в півфіналі був нокаутований в третьому раунді, а росіянин Павло Сосулін на фінал не з'явився.

Євген Барабанов (69 кг) і Цотне Рогава (91+ кг) поступилися у фіналі і завоювали срібло, а Максим Коц (81 кг) задовольнявся бронзою.

У дівчат срібло виграла Анна Лисенко (69 кг), а Юлія Циплакова (54 кг) завоювала бронзу.