Біатлон: Джима стала другою у спринті в Нове-Мєсто, перемогу здобула Екхофф

iSport.ua,  6 березня 2021, 13:16
0
309

Українська біатлоністка ідеально відпрацювала на вогневих рубежах і показала відмінну швидкість на дистанції.

В рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсцо відбулася спринтерська гонка у жінок.

Цей старт приніс величезну радість українським фанатам, оскільки наша біатлоністка Юлія Джима зуміла посісти друге місце. Українка ідеально відпрацювала на двох вогневих рубежах, закривши всі 10 мішеней, і показала досить високу швидкість, не дозволивши на останньому колі італійці Лізі Вітоцці і представниці Білорусі Динарі Алімбековій підібратися до себе.

Деякий час Джима була першою в проміжному протоколі, але на другу позицію її посунула лідер загального заліку Кубка світу Тіріль Екгофф. Норвежка, хоч і допустила один промах на стрільбі лежачи, феноменально пробігла по дистанції, "привізши" Джимі на фініші 9.3 секунди.

Третє місце зайняла представниця Італії Ліза Вітоцці. Після другого вогневого рубежу італійка, яка також закрила всі мішені, йшла з відставанням від Джими в 3.4 секунди, але на останньому колі не зуміла показати таку ж швидкість, як українка, і фінішувала слідом за нею. Але, при цьому, Вітоцці зуміла обійти Алімбекову, залишивши білоруську спортсменку з дерев'яною медаллю.

Що стосується інших представниць збірної України, то в цілому вони показали непогані результати. Дарина Блашко і Анастасія Меркушина допустили по одному промаху на другому вогневому рубежі і зайняли 16-е і 22-е місця відповідно.

Капітан нашої команди Олена Підгрушна не змогла закрити три мішені, і показала 34-й результат. А ось Валя Семеренко, у якої на один промах менше, ніж у Підгрушної, гірше пробігла по дистанції і стала лише 40-ю. При цьому, всі наші спортсменки відібрали в гонку переслідування, яка відбудеться в неділю, 7 березня.

Кубок світу, 8-й етап. Нове-Мєсто (Чехія)