Екгофф виграла спринт у Нове-Мєсто, Джима фінішувала п'ятою

0
123
Екгофф виграла спринт у Нове-Мєсто, Джима фінішувала п ятою

Відразу три українки потрапили в топ-30 гонки.

У Нове-Мєсто в рамках етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка.

Переможницею гонки стала норвезька біатлоністка Тіріль Екгофф. Вона допустила один промах на стійці, але показала найкращий хід і пройшла дистанцію за 18 хвилин і 11 секунд.

Друге місце зайняла німкеня Деніз Геррманн, яка поступилася Екгофф 6,1 секунди. У трійку також потрапила італійка Доротея Вірер (+10,5).

Кращою з українок стала Юлія Джима. Дівчина не допустила промахів і посіла підсумкове п'яте місце. Інші українські біатлоністки фінішували за межами топ-10.