Біатлон: Хофер виграв спринт в Естерсунді, українці виступили невдало

iSport.ua,  19 березня 2021, 17:54
0
102

Італійський біатлоніст ідеально пройшов гонку.

У п'ятницю, 19 березня, у шведському Естерсунді відбувся чоловічий спринт у рамках заключного етапу Кубка світу з біатлону.

Перемогу в гонці здобув італійський біатлоніст Лукас Хофер, який до кінця сезону набрав феноменальну форму і, закривши всі мішені на рубежах, випередив своїх суперників у швидкості.

Друге місце посів представник Швеції Себастьян Самуельсон, який також закрив всі 10 мішеней, але програв Хоферу 4 секунди.

На третій позиції опинився Тар'єй Бо. Норвежець, як і його суперники, ідеально відпрацював на рубежах, але програв за швидкістю і на фініші його відставання склало 14,4 секунди.

Гонка також стала вельми напруженою для лідера загального заліку Кубка світу Йоханнеса Бо, який з двома промахами став сьомим. Зараз Бо-молодший має невелику перевагу в заліку над співвітчизником Стурлою Легрейдом, який у спринті став шостим.

За підсумками цієї гонки Легрейд трохи скоротив відставання - у Йоханнеса зараз 1016 очок, а у Стурла - 1001. У майбутніх двох гонках (гонка-переслідування і мас-старт) норвежці будуть боротися за Великий кришталевий глобус.

Що стосується представників України, то для наших біатлоністів гонка видалася невдалою. Кращий результат показав капітан команди Дмитро Підручний - з двома промахами він зайняв 34-е місце.

Антон Дудченко допустив один промах, але істотно поступився суперникам у швидкості, ставши лише 48-м. Богдан Цимбал також один раз помилився на рубежах і зайняв 50-те місце. Артем Тищенко ідеально відпрацював на стрільбі, але став тільки 57-м.

А ось у Артема Прими гонка вийшла зовсім поганою - чотири промахи на двох рубежах і підсумкове 83-тє місце.

Таким чином, в майбутню гонку переслідування відібрали Підручного, Дудченка, Цимбала і Тищенка, а Прима не виступить у наступній гонці.