Жіноча збірна України з гандболу здобула першу перемогу у відборі на ЧС- 2022

iSport.ua,  20 березня 2021, 20:45
0
418

Доля путівки в плей-офф визначиться в останньому поєдинку нашої команди.

Жіноча збірна України з гандболу після поразки від Словаччини 28:31 здобула першу перемогу у відборі на ЧС-2022.

Українки впевнено обіграли Люксембург 28:21. У кожному з таймів українки закинули по 14 м'ячів, тоді як суперниці відповіли 12 м'ячами в першому таймі і 9 - у другому.

Найрезультативнішою у складі України стала Леся Смолінг - вона закинула 8 м'ячів.

В останньому турі Україна зіграє з Ізраїлем - це буде гра за вихід в плей-офф раунд відбору. Україні важливо не програти - тоді наша збірна фінішує на другій позиції. Матч відбудеться в неділю, 21 березня, о 16:30.