Джима фінішувала 12-ю в останній гонці сезону, Тандревольд виграла мас-старт

iSport.ua,  21 березня 2021, 17:30
0
128

Через сильний вітер гонка перетворилася в лотерею.

Норвезька біатлоністка Інгрід Тандревольд стала переможницею жіночого мас-старту на заключному етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді.

Через сильний вітер гонка перетворилася в лотерею - в результаті Тандревольд виграла з п'ятьма промахами. Срібну медаль завоювала білоруска Динара Алімбекова, відстала від переможниці на 6,9 секунд. Бронза - у представниці Німеччини Франціски Пройс (+23,0). Обидві допустили по 6 промахів.

Взагалі, багато спортсменок довго вицілювали мішені, довго стояли на стрільбі, а й це їм не допомогло - лідер загального заліку Тірілл Екхофф допустила 8 промахів, а фахівець з мас-стартів у цьому сезоні Жулья Симон допустила відразу 15 промахів.

У такій гонці вельми гідно проявила себе єдина українця Юлія Джима - після двох чистих рубежів Юля навіть очолила гонку, але на третій стрільбі потрапила в порив вітру і відправилася на чотири штрафних кола і спустилася в середину пелетону (Давидова, яка прийшли з нею на стрільбу, теж промахнулася 4 рази, а Доротея Вірер - два). Ще один промах на останньому рубежі дозволив Джимі фінішувати 12-ю.

Це дозволило Юлії Джимі фінішувати в сезоні на 17-му місці в загальному заліку.