iSport.ua,  21 березня 2021, 18:21
0
818

Нашу команду від участі на чемпіонаті світу відокремлюють два матчі.

Жіноча збірна України з гандболу в останньому матчі групового турніру першого етапу відбору на ЧС-2021 обіграла Ізраїль 31:24 (16:10, 15:14).

Для України гра розпочалася вдало. До 10-ї хвилини першого тайму перевага українських гандболісток вже становила 3 ​​м'ячі, а на початку останньої десятихвилинки вона збільшилася вдвічі.

Після перерви ізраїльтянки намагалися скоротити відставання від українок, але менше ніж на 4 м'ячі наші спортсменки суперниць не підпустять.

У плей-офф за право зіграти на чемпіонаті світу Україна зіграє з однією з 10 сіяних збірних - Чехія, Німеччина, Угорщина, Чорногорія, Росія, Польща, Румунія, Словенія, Сербія, Швеція. Жеребкування відбудеться вже 22 березня.