Мотор здолав Мєшков Брест у першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

iSport.ua,  1 квітня 2021, 22:15
0
137

Запорізький колектив зміг довести матч до переможного кінця, незважаючи на опір білорусів.

Запорізький Мотор здобув перемогу над брестським Мєшковом у першому матчі 1/8 фіналу гандбольної Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася з рахунком 32:30 на користь українського колективу.

Запорожці досить довго "розгойдувалися" і дозволили супернику першим забити п'ять голів. Але потім Мотор зміг зібратися із силами і перехопив ініціативу, отримавши перевагу у три м'ячі за підсумками перших 30 хвилин.

Другий тайм завершився мінімальною перемогою брестчан, що, втім, не завадило Мотору здобути перемогу за підсумками матчу.

Поєдинок у відповідь пройде на майданчику білоруського клубу 8 квітня.

Мотор - Мєшков Брест 32:30 (15:12)

Мотор: Комок, Мороз - Кубатко (4), Бабичев, Малашінскас (7), Пухівський (4), Денисов (5), Моліна, Кравченко, Донцов (2), Горіга (3), Гурківський (2), Бурзак, Касай , Міноцький (2), Бохан (3).

Мєшков Брест: Пешич, Мацкевич - Баранов (9), Вайлупов, Юрінок (4), Разгор, Враньєш (2), Сельвесюк, Шумак, Пачковський (4), Панич (4), Скубе (4), Малус (1), Обранович, Санталов (1), Шкуринський (1).