Хемілтон виграв поул в Імолі, Ферстаппен програв напарникові

0
150

Валттері Боттас буде стартувати тільки з восьмої позиції.

В італійській Імолі завершилася кваліфікація другого етапу сезону-2021 Формули-1 - Гран-прі Емілії-Романьї.

Вона пройшла в боротьбі Мерседеса і Ред Булл, які ще більше підрівнялися по швидкості. У підсумку з поула стартуватиме Льюїс Хемілтон, який вперше в сезоні виграв кваліфікацію і в 99-й раз у кар'єрі.

За ним будуть стартувати пілоти Ред Булл, причому Серхіо Переса випередив Макса Ферстаппена. Перше і третє місце розділили всього 0,087 секунди.

А ось Валттері Боттас провалився в кваліфікації і буде стартувати тільки 8-м. Четверте місце в кваліфікації і місце поруч з Ферстаппеном завоював Шарль Леклер, тоді як його напарник Карлос Сайнс не потрапив до фінального сегменту і буде стартувати 11-м.

Близький до сенсації був Ландо Норріс на Макларені, який в кінці показав другий час, програвши тільки Хемілтону, але його результат не зарахували через виїзд за межі траси.

Відзначимо також аварію Юкі Цуноди на Альфа Таурі - він встиг проїхати лише два кола в кваліфікації і буде стартувати останнім. Причому в розбитому авто, не виключено, доведеться міняти коробку передач і кілька інших елементів.

Також важливо згадати, що обидва боліди Вільямса пробилися в у другій сегмент кваліфікації.