0
1124

Українці програли Чехії у вирішальному матчі, але все одно пройшли на ЧЄ.

Чоловіча збірна України з гандболу пробилася на чемпіонат Європи 2022 року.

У вирішальному матчі відбору в Чехії наша збірна довгий час на рівних грала з суперником, але пропустила ривок чехів у рахунку в кінцівці першого тайму, який господарі виграли 14:11. У другому таймі Чехія втримала перевагу і навіть трохи збільшила її - 27:22.

Таким чином, Україна посіла третє місце в групі, але пройшла на чемпіонат Європи як одна з найкращих команд, що зайняли третє місце в своїх групах. Фактично, путівку на ЧЄ нам принесла нічия з Росією в першому турі відбору.

Для чоловічої збірної України з гандболу це буде шоста в історії участь на чемпіонаті Європи і друга поспіль. У 2020 році наша команда програла всі свої три матчі на першому етапі.

Чехія - Україна - 27:22.

Україна: Комок, Вьюник, Буйненко, Акименко (4), Денисов (2), Садовій, Дорощук, Тільте (4), Козакевич (4), Жук, Горіга (3), Бурзак (2), Турченко, Міноцкій, Ільченко ( 1), Ганчев (2).