iSport.ua,  14 травня 2021, 18:55
0
107

Представниці України стали першими в командних змаганнях.

Українські синхроністки виграли золото в довільній програмі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті.

Українки отримали 95,0667.

У складі команди золото здобули Марина і Владислава Алексєєви, Марта Фєдіна, Катерина Резник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко, Єлизавета Яхно, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко (запасні Софія Мацієвська й Анна Носова).

На другому місці опинилися представниці Іспанії (91,2333). На третьому - спортсменки з Ізраїлю (86,800).

Всього в України дев'ять медалей чемпіонату Європи з водних видів спорту: сім з них здобуті в синхронному плаванні і дві - в стрибках у воду.

Раніше Марта Фєдіна й Анастасія Савчук здобули срібло в довільній програмі змагань дуетів.