Стаховський і Завацький успішно стартували в кваліфікації Ролан Гаррос

iSport.ua,  25 травня 2021, 18:15
0
33

Українці продовжують свій виступ у Парижі.

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у другий раунд кваліфікації Ролан Гаррос, обігравши на старті відбору португальця Жуао Домінгеша 7:5, 6:4.

Після перемоги в першому сеті, в другій партії Стаховський вів 5:2, але дозволив супернику скоротити відставання. На користь українця зіграв перерву через дощ - після нього на подачі португальця Стаховський зробив брейк і виграв матч.

У другому колі кваліфікації Сергій Стаховський зіграє проти японця Таро Даніеля.

Також продовжує свої виступи у кваліфікації Ролан Гаррос Катерина Завацька. Вона на старті відбору виграла в іспанки Христини Букші 6:2, 6:1.

Для перемоги українці знадобилося близько 75 хвилин. Катаріна оформила 7 брейків, а на своїй подачі програла 3 гейми за матч.

У другому колі кваліфікації суперницею Катаріни Завацької стала Христина Кучова зі Словаччини.