Український борець Новіков переміг на турнірі Poland Open

iSport.ua,  14 червня 2021, 12:23
0
123

Збірна України з греко-римської боротьби виграла чотири медалі на турнірі у Варшаві.

Збірна України з греко-римської боротьби виграла чотири медалі у Варшаві на рейтинговому турнірі Poland Open.

Єдине золото з українців завоював чемпіон Європи-2020 Семен Новіков, який представляє вагову категорію до 87 кг. У фінальній сутичці український борець виграв в угорця Іштвана Такача з рахунком 2:1.

Срібним призером турніру став Ярослав Фільчаков (82 кг), а бронза - у Богдана Ковернюка (67 кг) і Ясафа Зейналова (77 кг).