Ферстаппен здобув домінуючу перемогу на Гран-прі Штирії

iSport.ua,  27 червня 2021, 17:42
0
279

Макс Ферстаппен не дав шансів Льюїсу Гемілтону, "розгромивши" його на трасі.

Лідер чемпіонату пілот Ред Булл Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі Штирії Формули-1, вигравши другу гонку поспіль і четверту в сезоні.

Нідерландський пілот стартував першим, зберігши перевагу над Льюїсом Гемілтоном, який стартував за ним, після чого лише збільшував відрив.

Фактично відразу Макс стабілізував відрив від Гемілтона на 2-3 секунди, після піт-стопу в середині гонки він збільшився до 5 секунд, а далі ставав все більшим і більшим. Через те, що аварій у гонці не було, навіть жовтих прапорів, ніщо не заважало збільшувати відрив. За пару кіл до фінішу він був у районі 12 секунд, коли Льюїс поїхав у бокси за новою гумою.

Гемілтон встиг останнє коло проїхати з кращим часом кола, але в підсумку програв Максу 35,788 секунди. Втіхою став додатковий бал за краще коло.

Трохи цікавіше було за лідерами - третім стартував Норріс, але майже відразу його пройшли Серхіо Перес і Валттері Боттас. У пілота Ред Булл виникли проблеми і затримка в боксах, завдяки чому Боттас вийшов на третє місце. Кіл за 20 до фінішу Перес перевзувся і до останнього кола скоротив відставання від Боттаса до секунди, але моменту для атаки не знайшов, фінішувавши четвертим.

Ландо Норріс провів чергову хорошу гонку і фінішував п'ятим, а за ним фінішу дісталися пілоти Феррарі Карлос Сайнс і Шарль Леклер. Варто зазначити, що на першому колі Леклер отримав пошкодження боліда і відразу поїхав у бокси. Всю гонку він намагався піднятися якомога вище і, в підсумку, фінішував сьомим.