Україна взяла "бронзу" в чоловічій естафеті на чемпіонаті Європи U-23

iSport.ua,  11 липня 2021, 20:50
0
131
Україна взяла  бронзу  в чоловічій естафеті на чемпіонаті Європи U-23

Українська команда фінішувала слідом за німецькими та іспанськими легкоатлетами.

В естонському Талліні в рамках молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики пройшла чоловіча естафета 4x100 м.

Збірна України, яку представляли Ерік Костриця, Андрій Васильєв, Кирило Приходько і Василь Маруха, завоювала "бронзу" змагань.

Наша команда подолала дистанцію за 39,45 секунди, пропустивши вперед лише команди Німеччини (38,7) та Іспанії (39,0).

Нагадаємо, чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді (U23) проходив 8 по 11 липня 2021 року в Талліні (Естонія).

Раніше повідомлялося, що українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла золоту медаль МЧЕ з легкої атлетики.