Гран-прі Великобританії: Ферстаппен виграв першу в історії Формули-1 спринт-кваліфікацію

iSport.ua,  17 липня 2021, 19:30
0
357

Пілот Ред Булл завоював поул.

В рамках Гран-прі Великобританії на автодромі Сільверстоун завершилася перша в історії Формули-1 спринт-кваліфікація.

Пілоти провели гонку на дистанції 100 км, за підсумками якої визначилися позиції гонщиків на стартовій решітці недільного Гран-прі.

Перемогу у спринті здобув пілот Ред Булл Макс Ферстаппен, який на старт вийшов другим. Таким чином, він завоював поул, а також заробив три очки в загальний залік.

А ось гонщик Мерседеса Льюїс Хемілтон, який стартував першим, прийшов до фінішу другим, набравши два очки. Третім став партнер Хемілтона по команді Валттері Боттас, який заробив одне очко.

Результати спринт-кваліфікації на Гран-прі Великобританії:

Нагадаємо, Гран-прі Великобританії відбудеться в неділю, 17 липня. Початок - о 17:00 за київським часом.