iSport.ua,  24 липня 2021, 07:58
0
465
Дар'я Білодід (у білому) вийшла у півфінал

Українські дзюдоїсти зберігають непогані шанси принести Україні медалі в перший день Олімпійських ігор.

Українські дзюдоїсти Дар'я Білодід і Артем Лесюк зберігають шанси на медалі за підсумками ранкової частини першого дня Олімпіади в Токіо.

Дворазова чемпіонка світу Дар'я Білодід, яка представляє Україну в категорії до 48 кг, пробилася у півфінал.

Спершу вона перемогла представницю Сербії Міліцу Ніколич, провівши прийом на останніх секундах поєдинку, а в чвертьфіналі виграла у Катаріни Кости з Португалії, провівши утримання в додатковий час.

У півфіналі українка зустрінеться з японкою Фуною Тонакі, яку перемагала у фіналах чемпіонатів світу у 2018 і 2019 роках. Переможниця вийде у фінал, а та, що програє, буде боротися за бронзу.

У чоловіків представник категорії до 60 кг Артем Лесюк стартував з 1/16, де досить впевнено переміг Хосе Рамоса з Гватемали, далі в 1/8 фіналу він у додатковий час провів прийом і виграв у віце-чемпіона світу з Узбекистану Шарафуддіна Лутфіллаєва. В 1/4 фіналу Лесюк програв віце-чемпіону Європи, французу Луці Мхеідзе.

У втішній сутичці Лесюк зустрінеться з представником Нідерландів Торніке Чакадуа. Переможець цього поєдинку буде боротися за бронзу.

Фінальний блок першого дня змагань в дзюдо розпочнеться об 11:00 за Києвом.

Дивіться всі результати українців за 24 липня на Олімпіаді.