Світоліна у напруженому матчі обіграла Саккарі і вийшла в 1/4 Олімпіади в Токіо

iSport.ua,  27 липня 2021, 10:57
0
302

Українка здобула перемогу в трьох сетах.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) зуміла пробитися в 1/4 олімпійського турніру з тенісу.

У рамках 1/8 Олімпіади-2020 українська тенісистка розібралася з представницею Греції Марією Саккарі (№19 WTA). Матч тривав 2 години 38 хвилин і завершився перемогою Світоліної в трьох сетах.

У ході зустрічі українка подала 10 ейсів, допустила чотири подвійні і 25 невимушених помилок, а також реалізувала 5 з 12-ти брейк-поїнтів.

Її суперниця сім разів подала навиліт, сім разів помилилася при введенні м'яча в гру, допустила 32 невимушених помилки і реалізувала 4 з 10-ти брейк-поїнтів.

ОІ-2020. Третє коло.

Одиночний розряд. Жінки.

Марія Саккарі (Греція) - Еліна Світоліна (Україна) - 7:5, 3:6, 4:6

Світоліна вчетверте в кар'єрі зіграла проти Саккарі, і тепер рахунок в особистих зустрічах став рівним - 2-2.

У чвертьфіналі олімпійського турніру українка зіграє проти переможниці пари Кароліна Плішкова (Чехія, №7 WTA) - Каміла Джорджі (Італія, №61 WTA).

Нагадаємо, на ОІ 2016 в Ріо Еліна також дійшла до чвертьфіналу, де поступилася чеській тенісистці Петрі Квітовій.

Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна підтримала Ольгу Харлан, яка призупинила кар'єру після невдачі в Токіо.