iSport.ua,  27 липня 2021, 11:19
0
95

Українка не зуміла завоювати медаль на олімпійському турнірі.

У рамках Олімпійських ігор-2020 в Токіо завершився фінал жіночого гребного слалому на байдарках, в якому виступила українська спортсменка Вікторія Ус.

Українка у фіналі з 10-ти спортсменок показала лише восьмий результат, поступившись переможниці 6.35 секунди. Зазначимо, що Ус пройшла дистанцію без єдиного штрафного.

Олімпійською чемпіонкою у цій дисципліні стала представниця Німеччини Рікарда Функ, срібло завоювала Майален Чурро з Іспанії, а бронза дісталася австралійці Джесіці Фокс.

Нагадаємо, Ус також виступить в гребному слаломі в каное-одиночці. Змагання з цієї дисципліни почнуться 28 липня.