iSport.ua,  28 липня 2021, 06:41
0
517

Українці залишилося здобути одну перемогу до медалі в Токіо.

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася в півфінал олімпійського турніру в Токіо.

У чвертьфіналі 26-річна Еліна впевнено в двох сетах обіграла італійську суперницю Камілу Джорджі 6:4, 6:4.

Еліна впевненіше починала кожен із сетів. У першому вона вела 4:0 і 5:1, а в другому 4:1, але щоразу Джорджі включалася в потрібний момент і до мінімуму скорочувала відставання в рахунку. Але Світоліна не віддавала перевагу і дотискувала італійку. Зважаючи на те, що всі три попередні раунди Світоліна проходила перемогами у трьох сетах, перемога в двох сетах зараз заощадила сили.

Тенісистки провели на корті півтори години. Світоліна виконала по 2 брейки в кожному сеті і програла по гейму на своїй подачі.

Світоліна вперше в кар'єрі пробилася в півфінал Олімпійських ігор. У Ріо вона програла в чвертьфіналі.

У півфіналі Еліна зіграє з переможницею матчу Паула Бадоса (Іспанія, WTA 29) - Маркета Вондроушова (Чехія, WTA 42).