Олімпіада-2020: Німеччину не пустили в плей-офф, Бразилія обіграла Аравію

iSport.ua,  28 липня 2021, 14:00
0
59

Визначилися перші чвертьфіналісти олімпійського футбольного турніру серед чоловічих команд.

У середу, 28 липня, в рамках Олімпійських ігор-2020 на Токіо відбулися чотири поєдинки групового етапу серед чоловічих футбольних команд. За підсумками цих матчів стали відомі перші учасники плей-офф турніру.

У групі D збірна Бразилії обіграла Саудівську Аравію з рахунком 3:1.

Бразильці відкрили рахунок на 14-й хвилині зустрічі завдяки зусиллям Куньї, але Аль Амрі відновив паритет. У другому таймі дублем відзначився Рішарлісон, і, тим самим, приніс своїй команді перемогу та забезпечив вихід у чвертьфінал турніру.

Кадр с матча Саудовская Аравия - Бразилия
Кадр з матчу Саудівська Аравія - Бразилія / Джерело: Getty Images

Саудівська Аравія - Бразилія 1:3
Голи: Аль Амрі, 27 - Кунья, 14, Рішарлісон, 76, 90 + 3

Саудівська Аравія: Букхарі - Абдулхамід, Аль-Амрі, Аль-Давсарі, Хінді, Аль-Шахрані, Аль-Нахеі, Аль-Хассан, Аль-Фарадж, Аль-Давсарі, Аль-Хамдан.

Бразилія: Сантос - Арана, Дієго Карлос, Ніно, Алвеш, Гімараєш, Енріке, Клаудина, Кунья, Ентоні, Рішарлісон.

У другому поєдинку цієї групи збірна Німеччини не зуміла обіграти Кот-д'Івуар (1:1), і, таким чином, німці завершили свій виступ на турнірі.

Кадр с матча Германия - Кот-д'Ивуар

Кадр з матчу Німеччина - Кот-д'Івуар / Джерело: Getty Images

Німеччина - Кот-д'Івуар 1:1

Голи: Льовен, 73 - Генрікс (АГ), 67

Німеччина: Мюллер - Генрікс, Торунаріга, Удохай, Раум, Маєр, Арнольд, Ріхтер, Крузе, Амірі, Ахе.

Кот-д'Івуар: Тейп - Діалло, Дабіла, Байї, Синго, Кейта, Думбія, Граделю, Кессі, Куаме, Дао.

У групі В збірна Південної Кореї розгромила Гондусас з рахунком 6:0.

Південнокорейці забили по три голи в кожному з таймів. Хет-трик собі в актив записав Хван Ий Джо.

Кадр с матча Южная Корея - Гондурас

Кадр з матчу Південна Корея - Гондурас / Джерело: Getty Images

Південна Корея - Гондурас 6:0

Голи: Джо, 12, 45 + 5, 52, Чже, 19, Йа, 64, Ін, 82

Південна Корея: Сонг - Соль, Жонг, Пак, Кан, Он, Лі, Кім, Квон, Кім, Хван.

Гондурас: Гуйті - Декас, Мелендес, Мальдонадо, Олива, Нуньеш, Піньєда, Родрігес, Палма, Реєс, Мартінес.

У паралельному матчі цієї групи збірні Румунії та Нової Зеландії зіграли внічию, не зумівши забити жодного гола.

Кадр с матча Румыния - Новая Зеландия
Кадр з матчу Румунія - Нова Зеландія / Джерело: Getty Images

Румунія - Нова Зеландія 0:0

Румунія: Айоані - Ратіу, Грегорі, Кіндріш, Гіце, Штефан, Марін, Дулко, Добре, Флореску, Сінтян.

Нова Зеландія: Вуд - Какаче, Пейнакер, Стенснесс, Елліот, Чемпнесс, Белл, Стаменіч, Джаст, Гарбетт, Вуд.

Таким чином, за підсумками групового етапу в чвертьфінал олімпійського турніру вийшли збірні Південної Кореї, Нової Зеландії (обидві - група В), Бразилії та Кот-д'Івуару (обидві - група D).